Korkmazlar | +90 212 596 03 03 | Gelecek için Kapsayıcı ÇözümlerTürkiye’nin geleceği için çalışıyoruz.

1984 yılında kurulan Korkmazlar;
bugün inşaattan akaryakıta, telekomünikasyondan mimariye geniş hizmet ağı sağlayarak güvenilir bir marka olmuştur. Çeyrek asrı aşkın süredir başarıyla gelişen ve çalıştığı sektörlere değer kazandırarak hizmet hayatına akaryakıt sektörü ile başlamış, faaliyet alanlarını hızla genişletmiştir.

Hizmetlere Göz Atın!
Korkmazlar Şirketler Grubu, hizmet sağladığım tüm alanlarda standartlara uyum ve sürekli gelişim düsturuyla örnek olmaya ve yeni faaliyet alanları geliştirerek istihdam sağlamaya devam ediyot. Ortak değerler yaratmak ve başarıyla yol almak için ideallerimizi paylaşıyoruz. İnsani ve ticari normları değişmez değerler olarak dahil ettiğimiz ticaret hayatımızda Korkmazlar Şirketler Grubu olarak “erdem” kavramının kapsamı içerisinde davranmaktayız. Biliyoruz ki kaliteli, ayrıcalıklı, proaktif fikir ve hizmetler sağlamanın ilk ve en önemli şartı bizi bugünlere getiren değerli müşterilerimizin beklentilerini maddi olduğu kadar manevi olarak da karşılamaktan geçiyor. Çok hızlı kabuk değiştiren global dünyamızda, teknolojinin de etkisi ile her bilgiye, her lokasyona erişim çok daha hızlı olan bir çağda yaşıyoruz. Bunu analiz eden, tüm gelişmeleri yakından takip eden Ar-Ge ve inovasyon ekibimiz ülkemize değer katan projeler için trendleri takip etmenin ötesinde onları yaratmayı ilke edinmiş bir vizyon ile çalışmalarına devam etmektedir.

Doğayla yan yana yol alıyor, duyarlılık merkezli hareket ediyoruz.

Farklı sektörlerde hizmet versek de iş kalitemizi her zaman ulusal ve uluslararası teknik şartnamelere ve en önemlisi vicdani değerlere uygun olarak biçimlendiriyoruz. Özellikle hassasiyet içinde olduğumuz bu iki başlık için yeni teknolojiler, ortaklıklar ve çalışma şekilleri geliştiriyoruz. Özellikle enerji sektörünün odak noktası olan bu konuda doğayla yan yana yol alıyor; sağlık, emniyet ve çevre risklerinin analizlerini yaparak çevreci ve sorun önleyici yaklaşımlar sergiliyoruz. Yenilenen teknolojinin takibini yaparak sistemlerimizde sürekli iyileştirmeler ve adaptasyonlar yapıyor, sistemlerimizin entegrasyonunu sağlıyoruz. Bizim için en önemlisi ve önceliklisi var olan değerleri korumaktır. Var olanın değerini bilerek hareket ettiğimiz yönetim politikalarımız; ana kaynağı korumak, ana kaynağı korumak adına önlemler almak ve en sonunda bu değerleri arttırmak üzerine kurulmuştur. İşte bu çerçevede fikirler geliştirmek kalite ve çevre politikamızın özünü yansıtmaktadır.

Etkili fikirlerle kısa-orta-uzun vadede bütünsel hizmetler sağlıyoruz.

Sunduğumuz hizmet ve sağladığımız istihdamla önemli bir marka değeriyle öne çıkan Korkmazlar Şirketler Grubu olarak sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeye her zaman özen gösteriyoruz. Çevresel, kültürel ve sosyal tüm sorunları faaliyetlerimizin bir parçası haline getirerek; müşteri, çalışan ve rakiplerimizi çözümün içinde yer almaya teşvik ediyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde ortak bilinç yaratarak; toplumsal sorunları çözen, uzun vadede çözüm arayan, etkili fikirler üreten bir marka olmak için çalışıyoruz.