Korkmazlar | +90 212 596 03 03 | Gelecek için Kapsayıcı Çözümlerİstanbul İşletme Fakültesi öğrencileri Korkmazlar Şirketler Grubu’nu ziyaret ederek 101 Stratejik Yönetim ve 107 Finansal Analiz dersini uygulamalı olarak gerçekleştirdi.

Farklı sektörlerde hizmet versek de iş kalitemizi her zaman ulusal ve uluslararası teknik şartnamelere ve en önemlisi vicdani değerlere uygun olarak biçimlendiriyoruz. Özellikle hassasiyet içinde olduğumuz bu iki başlık için yeni teknolojiler, ortaklıklar ve çalışma şekilleri geliştiriyoruz. Özellikle enerji sektörünün odak noktası olan bu konuda doğayla yan yana yol alıyor; sağlık, emniyet ve çevre risklerinin analizlerini yaparak çevreci ve sorun önleyici yaklaşımlar sergiliyoruz. Yenilenen teknolojinin takibini yaparak sistemlerimizde sürekli iyileştirmeler ve adaptasyonlar yapıyor, sistemlerimizin entegrasyonunu sağlıyoruz. Bizim için en önemlisi ve önceliklisi var olan değerleri korumaktır. Var olanın değerini bilerek hareket ettiğimiz yönetim politikalarımız; ana kaynağı korumak, ana kaynağı korumak adına önlemler almak ve en sonunda bu değerleri arttırmak üzerine kurulmuştur. İşte bu çerçevede fikirler geliştirmek kalite ve çevre politikamızın özünü yansıtmaktadır.

Etkili fikirlerle kısa-orta-uzun vadede bütünsel hizmetler sağlıyoruz.

Sunduğumuz hizmet ve sağladığımız istihdamla önemli bir marka değeriyle öne çıkan Korkmazlar Şirketler Grubu olarak sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeye her zaman özen gösteriyoruz. Çevresel, kültürel ve sosyal tüm sorunları faaliyetlerimizin bir parçası haline getirerek; müşteri, çalışan ve rakiplerimizi çözümün içinde yer almaya teşvik ediyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde ortak bilinç yaratarak; toplumsal sorunları çözen, uzun vadede çözüm arayan, etkili fikirler üreten bir marka olmak için çalışıyoruz.